0722-57-5076

איחור במסירת דירה מקבלן

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

קניתם דירה מקבלן וישנו איחור במסירת הדירה?

איחור במסירת דירה מקבלן היא אירוע נפוץ לצערנו בישראל ורבים מהרוכשים דירות מקבלן, מוצאים את עצמם מתמודדים עם המתנה עד לקבלת המפתח כאשר הם כבר משלמים משכנתא על הדירה ובמקביל משלמים שכירות על הדירה בה עם גרים. המצב הבעייתי הזה נוצר בפרוייקטים שונים ברחבי ישראל ופוגע בצורה משמעותית ביכולות הכלכליות של זוגות הרוכשים דירה חדשה. לרכישה של דירה חדשה מקבלן יתרונות רבים, אך עם זאת יש צורך להיות עם יד על הדופק בכל הנוגע למילוי סעיפי חוזה המכר על ידי קבלן הבנייה.

דרישה לפיצוי עקב איחור מסירת דירה

מועד המסירה של הדירה החדשה שלכם חלף? חשוב שתכירו את חוק המכר הקובע כי טיפול באיחור במסירת דירה מקבלן צריך להתבצע לא יותר מ-60 יום מתאריך המסירה ובמידה וזה לא קורה, הקבלן מחוייב לספק לכם פיצוי כספי. אם עברו יותר מ-60 יום, כדאי לכם להעביר את הנושא לטיפול באיחור במסירת דירה מקבלן על ידי משרד עורכי דין המתמחה בתחום המקרקעין ויכול לסייע לכם בנושא. חוק מסירת דירה מקבלן מוסיף עוד כי איחור של מעל ל-8 חודשים מתאריך המסירה המופיע בחוזה, מחוייב הקבלן לשלם סכום של פי 1.5 ממחיר שכירות של דירה דומה באותו איזור. חוק מסירת דירה מקבלן למעשה שומר על הזכויות שלכם ובתי המשפט דואגים לאכוף אותו במקרי תביעה כנגד קבלני בנייה ברוב המקרים, תלוי בכל מקרה לגופו.

ניסוח תביעה כנגד קבלן בנייה

מעוניינים להגיש תביעה כנגד קבלן הבנייה של הדירה שלכם? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין איחור במסירת דירה מקבלן מהטובים בארץ. משרד עורכי דין איחור במסירת דירה מקבלן יסייע לכם בניסוח כתב התביעה כנגד הקבלן ובהגשתו לבית המשפט ובנוסף, יכין אתכם לדיונים הבאים בבית המשפט עם כל המסמכים והראיות הנדרשים לתביעה שלכם.

ייעוץ משפטי לאיחור במסירת דירה מקבלן

למידע נוסף על סיוע וייעוץ משפטי במקרים של איחור במסירת דירה מקבלן, התקשרו עכשיו למשרד עורכי דין ארז אסרף דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר. המשרד פועל בתחום המקרקעין כבר מעל לעשור ברציפות ומביא איתו ידע וניסיון עצום באחד התחומים המשפטיים המורכבים ביותר הקיימים היום.