0722-57-5076

משרד עו"ד דיני מקרקעין

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

מצאתם נכס לרכישה? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי בדיני מקרקעין!

דיני מקרקעין כוללים נושאים רבים הנוגעים לתהליך רכישה או מכירה של נכס, כאשר הסטטוס המשפטי של הנכס מהווה בסיס לאופי התהליך ולסעיפי החוזה אשר יופיעו בסופו של דבר בתום המשא ומתן. משרד עו"ד דיני מקרקעין ילווה אתכם בכל שלב בתהליך העסקה ויבדוק עבורכם את המצב המשפטי של הנכס על מנת לוודא את כדאיות העסקה. בנוסף לכך, תוכלו לקבל מידע אמין לגבי שיעבודים או עיקולים הקשורים לנכס ובכל הנוגע למיסוי של העסקה כאשר כל נושא המיסוי הוא גם רלוונטי להחלטה שלכם האם להתקדם אם העסקה והאם לדרוש הנחה במחיר עקב מיסוי גבוה.

ניסוח ועריכה של חוזה מכר מקרקעין

חוזה מכר מקרקעין מביא איתו סיכונים רבים, בעיקר כאשר מדובר על השקעה כספית גדולה של בתקופה של מחירי נדל"ן גבוהים מאוד ברוב האיזורים בארץ. פרוייקטים מורכבים יותר של מקרקעין הם פרוייקטים של תמ"א 38 לחיזוק מבנים או לפינוי בינוי הדורשים ידע ספציפי בניסוח חוזים מול מספר דיירים במקביל. משרד עורכי דין המתמחה בדיני מקרקעין, מסייע לכם לשמור על הזכויות שלכם בתהליך סגירת העסקה ולמקסם את האינטרסים שלכם. בדרך זו, אתם יכולים לנהל משא ומתן כאשר הידע וכל הנתונים המשפטיים נמצאים בידכם ללא יכולת של בעל הנכס להסתיר מכם מידע או מגבלות הקשורות לסגירת העסקה לרכישת הנכס.

משא ומתן מול בעל הנכס בליווי של עו"ד

משא ומתן מוצלח מול בעל נכס, יכול להביא לחיסכון משמעותי בהשקעה שלכם ולחסוך מכם הוצאות עתידיות בעיקר כאשר מדובר על תקלות וליקויים המופיעים במבנה. ניתן לנהל משא ומתן על ליקויים במבנה ולקבוע כי בעל הנכס יתקן אותם, או לחילופין יפחית אחוזים מסויימים מהמחיר של הנכס והתיקון יהיה באחריות שלכם.

פנייה למשרד עו"ד דיני מקרקעין מהמובילים בישראל

למידע נוסף על התהליך של רכישת נכס יחד עם משרד עו"ד דיני מקרקעין, צרו קשר עכשיו עם משרד עורכי דין ארז אסרף ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לעסקת הנדל"ן הרצויה לכם. המשרד פועל בתחום דיני המקרקעין כבר למעלה מ-10 שנים ברציפות ויכול לסייע לכם בתהליך המשא ומתן לסגירת העסקה בצורה המיטבית ביותר עבורכם.