072-257-5076

משרד עו"ד הסכמי מכירה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

מתכננים למכור נכס בבעלותכם? מעוניינים בליווי משפטי?

עסקת נדל"ן כוללת היבטים משפטיים חשובים המשפיעים על הזכויות שלכם בתור בעלי הנכס ועל זכויות הקונים. משרד עו"ד הסכמי מכירה במקרה זה יכול ללוות אתכם בכל שלב בתהליך המכירה ואף להיות איתכם כבר בשלבים הראשונים לניסוח חוזר המכר. ישנם מספר שלבים אשר הקונים הפוטנציאליים יבצעו בתהליך הקנייה ולכן אתם צריכים להיות מוכנים מכל הבחינות לפני תחילת תהליך המכירה של הנכס. הקונים יבצעו בדרך כלל בדיקות שונות כגון בדיקת התכנון המקורי של הנכס שלכם ובדיקת נסח הטאבו, כאשר במקרים של הערת אזהרה תדרשו לטפל בעניין לפני שאתם סוגרים את העסקה מול הקונה. בנוסף לכל, הקונים הפוטנציאליים יבדקו את הטיוטה הסופית של ההסכם וינהלו מולכם משא ומתן על סעיפים החשובים להם בחוזה. בשלבים הללו תוכלו להתייעץ עם משרד עורכי דין המתמחה בתחום המקרקעין אשר ישרת את האינטרסים שלכם באופן מלא.

ליווי משפטי של משרד עו"ד הסכמי מכר

למה מומלץ לקבל ליווי משפטי של משרד עו"ד הסכמי מכר? אחד הנושאים הרלוונטיים והמשפיעים ביותר על עסקת נדל"ן מוצלחת בישראל הוא נושא המיסוי. ייצוג של עורך הדין כולל בין היתר גם תכנון נכון של מיסוי העסקה. מס שבח עומד על 25% ויכול להשפיע בצורה משמעותית על הרווח שלכם בעסקה, בחישוב של ההשקעה שלכם בנכס במהלך השנים שהוא נמצא בבעלותכם. משנת 2014, חישוב מס השבח נעשה מורכב יותר ולא כולם מקבלים פטור מהמס. בדיקה של משרד עורכי דין בנושא זה הוא קריטי לפני שאתם מתחילים בתהליך המכירה של הנכס וזה יכול גם להשפיע על ההחלטה שלכם לגבי קביעת המחיר הנמוך ביותר אליו תהיו מוכנים לרדת בתהליך המשא ומתן מול הקונים הפוטנציאליים.

עו"ד הסכמי מכירה לניהול משא ומתן על סעיפי ההסכם

החלפת טיוטת הסכם המכר הינה שלב מתקדם במשא ומתן והוא חשוב ביותר מכיוון שההסכם הסופי מהווה את ההגנה המשפטית שלכם בתור בעלי הנכס לאחר חתימת ההסכם. עו"ד הסכמי מכירה יסייע לכם בניסוח הסעיפים בהסכם השומרים על הזכויות שלכם ומציינים בין היתר מה הפעולות המשפטיות הנדרשות לביצוע במקרה ואחד מהצדדים אינו עומד בהסכם. במקרה שלכם, ההסכם צריך לשמור עליכם מבחינה משפטית במידה והקונה לא יעמוד בהסכם שלו מולכם בין אם זה בגלל אי תשלום על הנכס או תשלום חלקי ובין אם זה התנהלות לא חוקית בתהליך סגירת העסקה או תביעות משפטיות עתידיות הקשורות לליקויים הקיימים במבנה של הנכס.

קביעת פגישה עם משרד עו"ד הסכמי מכירה

לתיאום פגישה עם משרד עו"ד הסכמי מכירה, צרו קשר עם משרד עורכי דין ארז אסרף ותוכלו לקבוע יום ושעה כבר לימים הקרובים לצורך קידום עסקת הנדל"ן הבאה שלכם. צוות עורכי הדין של המשרד זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.