0722-57-5076

תביעה נגד חברות בניה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

איך להשיג פיצוי מחברת בנייה ועם מי כדאי להתייעץ?

אם סגרתם עסקה מול חברת בנייה והחברה הפרה את החוזה שלכם או סיפקה לכם דירה עם ליקויי בנייה, זה הזמן להתחיל בתהליך התביעה. הגשת תביעה נגד חברות בניה היא בדרך כלל הליך משפטי מורכב מכיוון שאתם עומדים מול חברה שלא תהסס לספק לכם את הפיצוי המגיע לכם במהירות. . על ידי ייעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום המקרקעין, אתם יכולים להגדיל את הסיכויים שלכם לנצח בתביעה ולקבל את הפיצוי המגיע לכם. ישנם מספר סוגים של תביעות שתוכלו להגיש נגד חברות בנייה. בין התביעות הרלוונטיות אפשר למצוא את התביעה בגין ליקויי בנייה או תביעה בגין הפרת חוזה.

האם אפשר לקבל פיצוי מחברת בנייה?

כפי שציינו חברות בנייה לא מהססות לספק פיצוי מידי ללקוחות שלהם כאשר הסיבה היא ברוב המקרים החשש לתביעות מצטברות של לקוחות נוספים ברגע שהם מזהים כי תביעה אחת הצליחה. על מנת להגיש תביעה בגין ליקויי בנייה הכוללים בין היתר בעיות עם התשתיות של הבית, כמו חשמל, מים וחימום או בעיות עם המבנה עצמו, כמו סדקים בקירות או תקרות, מומלץ להכין תיק תביעה מסודר הכולל את כל הראיות וההוכחות המצטברות על הליקויים במבנה. בנוסף לכך, ניתן גם לצרף דו"ח מפורט של בדיקת בדק בית על מנת להציג אותו בבית המשפט.

ניסוח כתב תביעה עם עו"ד

הגשת תביעה נגד חברות בניה מתבצעת במספר שלבים מובנים. השלב הראשון הוא איסוף מסמכים וראיות הנוגעים להגשת התביעה. אלה יכולות להיות הוכחות בנוגע לליקויי בנייה, הפרת חוזה, נזקים כספיים שהושתו עליכם או כל פגיעה בכם הנוגעת לחוזה שחתמם מול חברת הבנייה. ברוב המקרים יהיה מדובר על פגיעה כלכלית אך ניתן להגיש במקביל גם תביעת נזיקין עקב פגיעה פיזית. ההמלצה היא לקבל ליווי מלא של עורך דין בתחום הנדל"ן בכדי לנסח את כתב התביעה בצורה אופטימלית במטרה למקסם את הפיצוי האפשרי שאתם יכולים לקבל מחברת הבנייה.

הגשת תביעה נגד חברות בניה

לקבלת פרטים נוספים על תהליך הגשת תביעה נגד חברות בניה, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו במשרד עורכי דין ארז אסרף נשמח לספק לכם את כל המידע הנוגע לתהליך המתבצע איתנו.