0722-57-5076

תביעה נגד קבלנים

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

חתמתם על חוזה עם קבלן? מעוניינים להגיש נגדו תביעה?

הכנה של כתב תביעה נגד קבלנים מאפשרת לכם למצות את הזכויות שלכם בתור רוכשים של דירה או בית חדש שנבנה על ידי קבלן בניה. ישנם סוגים שונים של תביעות כנגד קבלנים וכדאי שתכירו את הנפוצים ביותר הקיימים היום. קבלנים יכולים לעשות טעויות במכוון או שלא במכוון היכולות לעלות ללקוחות שלהם ביוקר. אם אתם חושבים שהקבלן שלכם עשה טעות, אתם יכולים לתבוע אותו בבית משפט ומומלץ לעשות זאת בליווי של עורך דין לדיני מקרקעין . ישנם מספר סוגים של תביעות שתוכלו להגיש נגד קבלנים. אחת התביעות הנפוצות ביותר היא תביעה בגין ליקויי בנייה. אם הקבלן לא בנה את הבית או הדירה שלכם בצורה ראויה, אתם יכולים לתבוע אותו בגין ליקויי בנייה שהתגלו באופן עצמאי או על ידי בדיקת מקצועית של בדק בית. ליקויים בנייה יכולים לכלול בעיות עם התשתיות של הבית, כמו חשמל, מים וחימום, כמו גם בעיות עם המבנה עצמו, כמו סדקים בקירות או תקרות.

הגשת תביעה במקרים של הפרת חוזה

תביעה נפוצה נוספת היא תביעה בגין איחור במסירת הבית. אם הקבלן לא מוסר את הבית שלכם בזמן, אתם יכולים לתבוע אותו בגין איחור במסירת הבית וזה נחשב גם כתביעה בגין הפרת חוזה. איחור במסירת הבית יכול לגרום לכם לנזקים כספיים, כמו הוצאות על דיור חלופי או על תשלום שכירות. באופן כללי, תביעה בגין הפרת חוזה מתייחסת למצבים בהם הקבלן לא מקיים את התחייבויותיו החוזיות כלפיכם. הפרת חוזה יכולה לכלול איחור במסירת הבית כאמור, שימוש בחומרי גלם לא מתאימים, או ביצוע עבודות בנייה בצורה רשלנית. אם אתם מתכוונים לתבוע את הקבלן שלכם, חשוב להתייעץ עם עורך דין מנוסה מכיוון שניסוח כתב התביעה הוא בעל משמעות גדולה בייצוג שלכם בבית המשפט. עורך הדין יוכל לעזור לכם להבין את זכויותיכם ולהכין את התביעה שלכם בצורה נכונה עם קו ברור בעל טענות מוצקות.

איך להכין תביעה כנגד קבלן?

לפני שאתם מגישים תביעה נגד קבלנים, חשוב לבצע מספר פעולות בסיסיות. דבר ראשון שיש לעשות הוא לשמור על כל המסמכים הקשורים לבניית הבית. זה כולל את החוזה עם הקבלן, חשבוניות על חומרי בניין, דוחות של מהנדסים או בעלי מקצוע אחרים, וכן כל מסמך אחר שעשוי להיות רלוונטי לתביעתכם. חשוב לדווח על כל ליקויי בנייה לקבלן בהקדם האפשרי בצורה כתובה – מכתב, מייל או אפילו בווטסאפ. זו תהיה הוכחה על כך הקבלן היה מודע לליקויים ולא תיקן אותם. דבר נוסף – יש לדרוש מהקבלן אישור בכתב על התיקונים שהוא מתחייב לבצע. זה יעזור לכם להוכיח בבית המשפט שהקבלן לא עמד בהתחייבויותיו. אנחנו במשרד עורכי דין ארז אסרף נשמח לסייע לכם בכל התהליך בכדי למצות את הזכויות שלכם במלואן.

ליווי להגשת תביעה נגד קבלנים

לקבלת ליווי מקצועי להגשת תביעה נגד קבלנים, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקדם את תהליך התביעה שלכם כבר בימים הקרובים. אנחנו במשרד עורכי דין ארז אסרף מתמחים בתחום דיני מקרקעין כבר למעלה מעשור ברציפות ונשמח לסייע לכם בתהליך.